Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Поради майстру

Сторінка 1 з 4

Монтаж пластикового вікнаМонтаж пластикового вікна

Сьогодні для того, щоб встановити вікна ПВХ, досить звернутися в компанію, спеціалізація якої заснована на виготовленні, продажу та встановлення даних віконних систем. Головне - не допустити помилки, яка дуже часто відбувається замовниками.

читати статтю
Будиночки з дереваБудиночки з дерева

Сьогодні особливо популярними є будиночки з дерева. Хоча вони самі по собі вже є привабливими, широкий асортимент різноманітних оздоблювальних матеріалів, про які раніше можна було тільки мріяти, дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

читати статтю
Оздоблення стін гіпсокартономОздоблення стін гіпсокартоном

Гіпсокартонні плити ідеально підходять для подальшого фарбування або обклеювання шпалерами. Монтаж таких плит цілком під силу здійснити без залучення послуг фахівців. 

читати статтю
Поради з укладання лінолеуму: важливі аспектиПоради з укладання лінолеуму: важливі аспекти

Найважливіше - це підготовка самої підлоги, особливо, якщо лінолеум, який ви збираєтеся стелити, відносно тонкий. Всі нерівності підстави будуть і кидатися в очі, і зменшувати термін життя лінолеуму.

читати статтю
Інноваційні плиткорізи для любителів і професіоналівІнноваційні плиткорізи для любителів і професіоналів

Якщо ви хочете укласти плитку самостійно, вам знадобиться плиткоріз для обрізки крайок плитки, щоб отримати чисті і прямі розрізи.

розділ: Інструмент 799
читати статтю
Просвердлити отвір в плитціПросвердлити отвір в плитці

У той час як високоякісні промислові алмази точно прорізають найтвердіший камінь по краю пилки, просочена водою губка всередині свердла забезпечує гостро необхідне охолодження. Вихідна вода поглинає тепло від тертя. Це ефективно охолоджує поверхню зрізу і пов'язує пил що утворюється.

читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх