Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Будиночки з дерева

Будиночки з дерева

Будиночки з дерева

WOLFCRAFT - Україна | 17.12.2020 740

Сьогодні особливо популярними є будиночки з дерева. Хоча вони самі по собі вже є привабливими, широкий асортимент різноманітних оздоблювальних матеріалів, та інструментів про які раніше можна було тільки мріяти, дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Зазвичай стіни дерев'яних будинків залишають без змін, хоча це теж справа смаку. Найчастіше обробки вимагають лише стелі й підлоги. Чим же найчастіше роблять обробку стель? Найбільш підходящим варіантом є обробка вагонкою.

Деякі дизайнери кажуть, що вагонка для стель дерев'яного будинку вже не актуальна і вийшла з моди. Але ще більше думок є про те, що це один з кращих матеріалів для обробки. Вагонка є екологічно чистим матеріалом. Вона являє собою добре оброблені дошки, які мають паз і шпунт, які потім складаються, як конструктор. Будиночок, оброблений вагонкою, забезпечить мешканцям відмінну шумоізоляцію. Крім цього, обшиті стелі можуть «дихати» і не утримує конденсат.

Також, при наявності додаткових коштів можна використовувати в якості обробки панелі з масиву або шпони. Цей матеріал представлений на сучасному ринку в будь-яких колірних рішеннях і розмірах. Стелі, які оброблені шпонованим панелями, нічим не поступаються стелях, зробленим за допомогою панелей з масиву, хоча вартість останніх в кілька разів більше. З'єднання між панелями трохи схожі на кріплення вагонки, так що встановити панелі на стелю досить просто. А вид буде просто приголомшливим. На відміну від підвісної стелі, рельєфна підшивною конструкція не кріпиться до профілів, а з'єднується безпосередньо з підставою.

Найчастіше таке з'єднання роблять за допомогою брусів. Бруси в такому випадку можуть бути або відшліфовані на верстатах і покриті лаком, або оброблені вручну і зберегли красиву структуру натуральної деревини. А ось з стелями з гіпсокартону потрібно бути більш акуратними. Щоб надати такій стелі кращий вигляд, можна додатково обробити іі балками з деревини або пластику, які імітують малюнок дерева.

Простий гіпсокартон на стелі, обклеєний шпалерами або пофарбований, без додаткового декору не буде виглядати в дерев'яному будинку, створюючи враження поганого смаку власників. І натяжні стелі. Вони теж погано вписуються в інтер'єр дерев'яного будинку, та ще й коштують досить дорого. Єдиним варіантом, коли натяжні стелі дійсно рятують обстановку, можна назвати обробку будинку відразу після будівництва, оскільки будівля ще близько року дає усадку, що ускладнює якісний ремонт.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх