Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
¤
Поточний курс валют
€1 = 33.00 грн.
  • +38(098) 158-80-88
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Будівництво та ремонт

Сторінка 1 з 2

Монтаж пластикового вікна

Сьогодні для того, щоб встановити вікна ПВХ, досить звернутися в компанію, спеціалізація якої заснована на виготовленні, продажу та встановлення даних віконних систем. Головне - не допустити помилки, яка дуже часто відбувається замовниками.

WOLFCRAFT - Україна 133
читати статтю
Будиночки з дерева

Сьогодні особливо популярними є будиночки з дерева. Хоча вони самі по собі вже є привабливими, широкий асортимент різноманітних оздоблювальних матеріалів, про які раніше можна було тільки мріяти, дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

WOLFCRAFT - Україна 171
читати статтю
Оздоблення стін гіпсокартоном

Гіпсокартонні плити ідеально підходять для подальшого фарбування або обклеювання шпалерами. Монтаж таких плит цілком під силу здійснити без залучення послуг фахівців. 

WOLFCRAFT - Україна 172
читати статтю
Поради з укладання лінолеуму: важливі аспекти

Найважливіше - це підготовка самої підлоги, особливо, якщо лінолеум, який ви збираєтеся стелити, відносно тонкий. Всі нерівності підстави будуть і кидатися в очі, і зменшувати термін життя лінолеуму.

WOLFCRAFT - Україна 163
читати статтю
Просвердлити отвір в плитці

У той час як високоякісні промислові алмази точно прорізають найтвердіший камінь по краю пилки, просочена водою губка всередині свердла забезпечує гостро необхідне охолодження. Вихідна вода поглинає тепло від тертя. Це ефективно охолоджує поверхню зрізу і пов'язує пил що утворюється.

WOLFCRAFT - Україна 243
читати статтю
Правильно та зберігайте дрова

Щоб колоти дрова, вам знадобиться міцний пеньок з твердих порід дерева. В ідеалі він повинен мати діаметр 40 см і висоту не менше 70 см для зручної роботи зі спиною. Для розколу вам знадобиться колючий молоток або сокира. Помістіть колоду на задню частину колоди так, щоб повітряний удар вразив колоду, а не ваші ноги.

WOLFCRAFT - Україна 200
читати статтю
наверх