Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
¤
Поточний курс валют
€1 = 34.00 грн.
  • +38(094) 927-20-37
  • +38(044) 362-50-37
  • office@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Будівництво та ремонт

Просвердлити отвір в плитці

У той час як високоякісні промислові алмази точно прорізають найтвердіший камінь по краю пилки, просочена водою губка всередині свердла забезпечує гостро необхідне охолодження. Вихідна вода поглинає тепло від тертя. Це ефективно охолоджує поверхню зрізу і пов'язує пил що утворюється.

WOLFCRAFT - Україна 20
читати статтю
Правильно та зберігайте дрова

Щоб колоти дрова, вам знадобиться міцний пеньок з твердих порід дерева. В ідеалі він повинен мати діаметр 40 см і висоту не менше 70 см для зручної роботи зі спиною. Для розколу вам знадобиться колючий молоток або сокира. Помістіть колоду на задню частину колоди так, щоб повітряний удар вразив колоду, а не ваші ноги.

WOLFCRAFT - Україна 24
читати статтю
Купити дрова дешево

Звичайно, не можна просто піти в ліс і зрубати наступне дерево. Це заборонено і карається штрафом. Найкраще купувати колоди у постачальника який зможе доставити їх вам.

WOLFCRAFT - Україна 27
читати статтю
Укладання ламінату: Підготовка, корисна інформація

Як правило, ламінатні підлоги просто укладають «в повітрі» на чорнову підлогу. Це означає: пол не приклеєний і не прикріплений до чорнової підлоги. Підлога з ламінату вимагає досить місця по відношенню до оточуючих стін, щоб він міг розширюватися при коливаннях температури і вологості. Якщо цього місця не буде, підлога буде здійматися.

WOLFCRAFT - Україна 28
читати статтю
Повний вініл або вініл?

Повні вінілові підлоги доступні в вигляді самоклеючихся пластин товщиною від 2 мм і тому ідеально підходять для ремонтних робіт, коли можлива лише невелика конструкція підлоги. Однак поверхня повинна бути повністю рівною. Пізніше на гнучких пластинах проявляться нерівності.

WOLFCRAFT - Україна 26
читати статтю
Відмінності підлог з ламінату або вінілу

Ламінат зазвичай набагато дешевше паркету, а також може бути дешевшою альтернативою традиційним килимовим покриттям. Тим не менш, не варто вибирати тут найдешевший варіант, тому що довговічність часто залишає бажати кращого, а через короткий час підлогу виглядає «зношеним».

WOLFCRAFT - Україна 14
читати статтю
наверх