Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Інноваційні плиткорізи для любителів і професіоналів

Інноваційні плиткорізи для любителів і професіоналів

Інноваційні плиткорізи для любителів і професіоналів

WOLFCRAFT - Україна | 23.11.2020 799

Інноваційна технологія позбавляє від неприємностей

Підлоги з плитки популярні і використовуються на кухнях, у ванних кімнатах, житлових приміщеннях і підвалах. Також їх можна використовувати в гаражі або на терасі. Якщо ви хочете укласти плитку самостійно, вам знадобиться плиткоріз для обрізки крайок плитки, щоб отримати чисті і прямі краю. Але хто не знає турбот різання? Звичайні плиткорізи часто створюють проблеми для непрофесіоналів, непослідовне різання плитки та наслідком цього є занадто багато відходів. Інноваційна технологія WOLFCRAFT вирішує ці проблеми і підтримує аматорів і професіоналів в їхньому проекті плитки.

Ріжте плитку як професіонал.

TC 670 Expert - це стабільний, точно працюючий плиткоріз, який ідеально підходить для різання керамічної плитки і тонкого керамограніта з довжиною різання до 67 см. Родзинка? Після установки він забезпечує ідеальне різання в серії.

Інстинкт.

При роботі з TC 670 Expert не потрібно дряпати на дотик. Встановіть правильний контактний тиск один раз на товщину плитки 4-14 мм. Тиск залишається постійним протягом всього процесу дряпання і гарантує чистий розрив. Гарантується послідовне різання з постійним результатом від першої до останньої плитки.

Без зусиль.

Завдяки інноваційній механіці і точному ведення через радіальні шарикопідшипники і рейки з С-подібним профілем, ви можете подряпати і зламати плитку за один раз, практично без зусиль. Завдяки низькому технічному обслуговуванню і точному ведення через радіальні шарикопідшипники і рейки з С-подібним профілем ви однією рукою ведете відрізний круг з твердого карбіду вольфраму по плитці.

Плитка легко ламається.

Не змінюючи знову положення тарілки, тепер плитку можна зламати. TC 670 Expert має вбудований дробильний конус з важелем. Просто натисніть на важіль комфортної ручки ергономічної форми вниз - готово!

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх