Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Інструмент для фрезерування

Інструмент для фрезерування

Інструмент для фрезерування

WOLFCRAFT - Україна | 20.06.2018 2694

Для абсолютної автоматизації виробництва необхідно точно виготовлений і якісний інструмент, який буде застосовуватися для обробки матеріалів. Фрезерування є одним з найпоширеніших методик обробки. У процесі такої обробки задіюються фрези - багатозубцевий інструмент, принцип роботи якого базується на вживанні ріжучого клина. Якщо Ви бажаєте купити інструмент Україна з безлічі різноманітних фрез краще вибрати найбільш надійного виробника. Щоб робочий процес пройшов без ускладнень варто вибрати перевірений часом інструмент Wolfcraft.

Тіло фрези володіє різними ріжучими зубами, при торканні якого до оброблюваного тіла відбувається його зміна - тобто фрезерування. Для цього процесу характерний швидкохідний рух інструменту і уповільнений рух подачі. Напрямок руху поділяється на кілька видів, залежно від роду подачі: обертальний, прямолінійно-поступальний або гвинтовий. Фрезеруванню підлягають різні площини: поверхні обертання, циліндричні поверхні і гвинтові.

Підбір розмірів, типів і форм фрез обумовлюються бажаної форми оброблюваної деталі. Розрізняють циліндричні фрези (вживаються на верстатах горизонтально-фрезерного типу), фрези з гвинтовими зубами - досить широко застосовуються у виробництві, рекомендується фреза з круглим зубом 6mm Wolfcraft. Для обробки вузьких площин використовують фрези з прямими зубами, а щоб обробити деталі на верстатах вертикально-фрезерного типу підійдуть торцеві фрези. Затребувані у виробництві і кінцеві фрези - обробка глибоких пазів, уступів в корпусних деталях, взаємно перпендикулярних площин.

Існують і шпонкові фрези, що можуть заглиблюватися в матеріал деталі при осьової подачі і просвердлювати отвір і переміщатися уздовж канавки. Канавочні фреза WS Wolfcraft стане прекрасним вибором для даних робіт.

На особливу увагу заслуговують фасонні фрези, оснащені фасонною ріжучою крайкою. Можна купити інструмент високого рівня надійності фасонну фрезу WS Wolfcraft, перевага якої в тому, що їм під силу обробка поверхонь і деталей будь-якої складності при високому ступені точності і чистоти.

У масовому виробництві для більшої ефективності часто застосовується набори фрез. Використання даного набору дає можливість в один і той же час проводити обробку поверхні декількох деталей.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх