Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Купити дрова дешево

Купити дрова дешево

Купити дрова дешево

WOLFCRAFT - Україна | 13.11.2020 740

Пиляння дров

Самостійне розпилювання дров - економічна альтернатива готової розпалювальної суміші Звичайно, не можна просто піти в ліс і зрубати наступне дерево. Це заборонено і карається штрафом. Найкраще купувати колоди у постачальника має на це дозвіл, і доставити їх вам.

Часто є мінімальні обсяги закупівель, тут безперечно варто об'єднати зусилля з іншими теслями по сусідству або з друзями. Якщо ви купуєте колоди в лісі, обробка зазвичай починається на місці, тому що їх потрібно розпилювати на шматки, які можна буде транспортувати.

Правильні інструменти і захисний одяг.

Будь то в лісі або в саду - вам знадобляться хороші інструменти для розпилювання деревини. Тут нічого не вийде без бензопили. Паливо, масло для ланцюга і комбіновані ключі також не повинні бути відсутніми. Вам також знадобляться сокира, колючі клини і молотки, і стелажі.

Зверніть увагу, що в деяких країнах Європи, ви можете працювати з бензопилою наприклад в Німеччині тільки з водійськими правами. Цей курс коштує 100-200 євро залежно від регіону.

При зверненні з бензопилою необхідна відповідний захисний одяг. У гіршому випадку це може мати значення між життям і смертю. Спеціальний одяг для деревообробників можна придбати в спеціалізованих магазинах. Наприклад, куртки та штани зроблені з особливого матеріалу, який паралізує бензопилу за частки секунди, якщо вона стикається з ланцюгом.

Однак спеціальна тканина не забезпечує прямого захисту від порізів. При заготівлі дерева також обов'язкові лісові каски з захисними навушниками і козирком, а також рукавички і захисне взуття зі сталевими носками.

 Пили.

Свіжі колоди необхідно розрізати на якомога менші колоди для просушування. Ідеально підходить колода довжиною близько 30 см. Завжди використовуйте стелажі для безпечного пиляння. Таким чином, ви можете розпиляти колоду декількома розрізами без допомоги другої людини.

Наші стелажі забезпечують всебічну ефективність і безпеку. Незважаючи на невелику вагу і невеликі розміри в складанні, вони міцні як скеля. Запобіжник від викиду захищає вас від небезпечного удару об шматки дерева, фіксує їх між стійками і, таким чином, забезпечує більш високу продуктивність різання.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх