Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
¤
Поточний курс валют
€1 = 32.00 грн.
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Оздоблення стін гіпсокартоном

Оздоблення стін гіпсокартоном

Оздоблення стін гіпсокартоном

WOLFCRAFT - Україна | 17.12.2020 230

Гіпсокартонні плити ідеально підходять для подальшого фарбування або обклеювання шпалерами. Монтаж таких плит цілком під силу здійснити без залучення послуг фахівців. Якщо задуманий ремонт нових квартир або ж потрібна переробка в старих - цей матеріал буде дуже корисний.

Для оздоблення стін гіпсокартоном необхідний наступний максимальний набір інструментів і матеріалів: профілі з металу UD і CD і кріплення «краб» або дошки і рейки - для створення каркаса на стінах для кріплення гіпсокартонних плит, саморізи для профілів і для гіпсокартону, ножівка з дрібним зубом - для розпилювання гіпсокартонних плит, рівень, шпаклівка.

Стіни приміщення необхідно розмітити під місця розташування гіпсокартонних плит. Залежно від типу стін і їх рівності потрібно визначитися, чи потрібно споруджувати каркас.

Якщо стіни рівні, без істотних перепадів, можна вдатися до найпростішого способу монтажу гіпсокартонних плит - їх приклеювання на стіни. Для цього використовується спеціальна суміш з гіпсу і клею, яка наноситься на стіни окремими горбками, а в місцях примикання кутів і країв плити - суцільними смугами. Після цього до стіни приживається гіпсокартонна плита.

Гіпсокартонні плити приставляються до каркасу і кріпляться за допомогою саморізів по гіпсокартону. Капелюшки саморезів не повинні стирчати з плит або бути посаджені занадто глибоко. Необхідні фрагменти гіпсокартону відрізаються або ножівкою, або відколюються по попередньо нанесеному по плиті поглибленню.

Після монтажу плит всі стики потрібно поклеїти стрічкою-серпянкой, потім закрити шпаклівкою. Зашпаклювати потрібно також місця установки саморізів. Після висихання шпаклівки її потрібно розрівняти наждачним папером. Все, стіни готові до фарбування або поклейки шпалерами.

наверх