Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
¤
Поточний курс валют
€1 = 33.00 грн.
  • +38(094) 927-20-37
  • +38(044) 362-50-37
  • office@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Поради майстру

Сторінка 2 з 4

Правильно та зберігайте дрова

Щоб колоти дрова, вам знадобиться міцний пеньок з твердих порід дерева. В ідеалі він повинен мати діаметр 40 см і висоту не менше 70 см для зручної роботи зі спиною. Для розколу вам знадобиться колючий молоток або сокира. Помістіть колоду на задню частину колоди так, щоб повітряний удар вразив колоду, а не ваші ноги.

читати статтю
Купити дрова дешево

Звичайно, не можна просто піти в ліс і зрубати наступне дерево. Це заборонено і карається штрафом. Найкраще купувати колоди у постачальника який зможе доставити їх вам.

читати статтю
Укладання ламінату: Підготовка, корисна інформація

Як правило, ламінатні підлоги просто укладають «в повітрі» на чорнову підлогу. Це означає: пол не приклеєний і не прикріплений до чорнової підлоги. Підлога з ламінату вимагає досить місця по відношенню до оточуючих стін, щоб він міг розширюватися при коливаннях температури і вологості. Якщо цього місця не буде, підлога буде здійматися.

читати статтю
Повний вініл або вініл?

Повні вінілові підлоги доступні в вигляді самоклеючихся пластин товщиною від 2 мм і тому ідеально підходять для ремонтних робіт, коли можлива лише невелика конструкція підлоги. Однак поверхня повинна бути повністю рівною. Пізніше на гнучких пластинах проявляться нерівності.

читати статтю
Струбцини затискачі стрічки

Струбцина є незамінним допоміжним інструментом, який використовується для фіксації різних деталей в процесі їх обробки, або для максимально щільного їх стиснення один з одним, наприклад, для надійного склеювання.

разділ: Інструмент 1267
читати статтю
Верстати і фрезерні столи

Бувалі умільці знають наскільки полегшується робочий процес, якщо в майстерні встановлений фрезерувальний стіл, верстак столярний та інші зручні пристосування, які надає компанія Wolfcraft України.

разділ: Інструмент 1764
читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх