Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
¤
Поточний курс валют
€1 = 32.00 грн.
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Поради майстру

Сторінка 2 з 4

Правильно та зберігайте дроваПравильно та зберігайте дрова

Щоб колоти дрова, вам знадобиться міцний пеньок з твердих порід дерева. В ідеалі він повинен мати діаметр 40 см і висоту не менше 70 см для зручної роботи зі спиною. Для розколу вам знадобиться колючий молоток або сокира. Помістіть колоду на задню частину колоди так, щоб повітряний удар вразив колоду, а не ваші ноги.

читати статтю
Купити дрова дешевоКупити дрова дешево

Звичайно, не можна просто піти в ліс і зрубати наступне дерево. Це заборонено і карається штрафом. Найкраще купувати колоди у постачальника який зможе доставити їх вам.

читати статтю
Укладання ламінату: Підготовка, корисна інформаціяУкладання ламінату: Підготовка, корисна інформація

Як правило, ламінатні підлоги просто укладають «в повітрі» на чорнову підлогу. Це означає: пол не приклеєний і не прикріплений до чорнової підлоги. Підлога з ламінату вимагає досить місця по відношенню до оточуючих стін, щоб він міг розширюватися при коливаннях температури і вологості. Якщо цього місця не буде, підлога буде здійматися.

читати статтю
Повний вініл або вініл?Повний вініл або вініл?

Повні вінілові підлоги доступні в вигляді самоклеючихся пластин товщиною від 2 мм і тому ідеально підходять для ремонтних робіт, коли можлива лише невелика конструкція підлоги. Однак поверхня повинна бути повністю рівною. Пізніше на гнучких пластинах проявляться нерівності.

читати статтю
Струбцини затискачі стрічкиСтрубцини затискачі стрічки

Струбцина є незамінним допоміжним інструментом, який використовується для фіксації різних деталей в процесі їх обробки, або для максимально щільного їх стиснення один з одним, наприклад, для надійного склеювання.

розділ: Інструмент 1482
читати статтю
Верстати і фрезерні столиВерстати і фрезерні столи

Бувалі умільці знають наскільки полегшується робочий процес, якщо в майстерні встановлений фрезерувальний стіл, верстак столярний та інші зручні пристосування, які надає компанія Wolfcraft України.

розділ: Інструмент 2147
читати статтю
наверх