Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Поради з укладання лінолеуму: важливі аспекти

Поради з укладання лінолеуму: важливі аспекти

Поради з укладання лінолеуму: важливі аспекти

WOLFCRAFT - Україна | 17.12.2020 698

Приступаючи до самостійної укладанні лінолеуму, не варто нехтувати інструментом та порадами, які дають досвідчені укладальники лінолеуму.

Найважливіше - це підготовка самої підлоги, особливо, якщо лінолеум, який ви збираєтеся стелити, відносно тонкий. Всі нерівності підстави будуть і кидатися в очі, і зменшувати термін життя лінолеуму. Друге непорушне правило - підстава (підлогу) має бути виключно чистим і абсолютно сухим, так як більшість підлогових покриттів практично не пропускають вологи ні туди, ні звідти.

Новий лінолеум необхідно розкачати і дати йому відлежатися протягом хоча б кілька діб. При цьому, по-перше, вивітрюється неминучий запах. По-друге, матеріал трохи розгладжується під власною вагою.

Якщо ви вибрали лінолеум з малюнком, то такий лінолеум потрібно розташовувати вздовж самої кімнати.

Тепер приступаємо до розкрою, який також дуже важливий. При розкрої необхідно обов'язково залишати невеликий запас, близько п'яти сантиметрів, які будуть обрізатися після того, як весь лінолеум вже буде покладений. В даний час для вирівнювання підлог використовують спеціальні суміші, що самовирівнюються, час «дозрівання» яких від шести до восьми годин. Стяжка на підлозі також повинна висохнути в середньому не менше десяти днів, навіть в жарку пору року.

Крім того, не варто нехтувати витримкою на повітрі клею на розчиннику, так як його присутність в клеї призводить до того, що утворюється пористий шов, який неміцний. Водні клеї повинні використовуватися при температурі не нижче десяти градусів зі знаком плюс за Цельсієм, щоб не замерзали.

Якщо необхідно прискорити процес затвердіння, то можна використовувати спеціальний будівельний фен, при температурі близько вісімдесяти градусів.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх