Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Правильно та зберігайте дрова

Правильно та зберігайте дрова

Правильно та зберігайте дрова

WOLFCRAFT - Україна | 13.11.2020 903

Для розколу вам знадобиться колючий молоток або сокира.

Щоб колоти дрова, вам знадобиться міцний пеньок з твердих порід дерева. В ідеалі він повинен мати діаметр 40 см і висоту не менше 70 см для зручної роботи зі спиною. Для розколу вам знадобиться колючий молоток або сокира. Помістіть колоду на задню частину колоди так, щоб повітряний удар вразив колоду, а не ваші ноги.

Утримуючи сокиру за кінець рукоятки, вбийте його в дерево широким змахом над головою і прямими руками. Цільтеся в область ближче до краю, вказуючи в бік центру. Як варіант, ви також можете використовувати електричний дровокол.

Правильно зберігайте дрова

Наші практичні пристосування для штабелювання забезпечують оптимальні умови для ефективного часу сушіння. Перед використанням колота деревина повинна добре висохнути. Виберіть захищене місце для сушарки, якщо можливо, на стіні будинку з навісом на дах. Тут ви укладаєте дрова в добре провітрюваному приміщенні. Наші практичні пристосування для штабелювання забезпечать вам найкращі умови для ефективного часу сушіння. У них чудово можна зберігати поліна довжиною 25-50 см.

Якщо ви не можете знайти захищене місце для зберігання дров, ви можете захистити свою деревину брезентом.

Приблизно через 2-3 роки залишкова вологість повинна досягти приблизно 20%, що ідеально підходить для спалювання в печі. Деревина хвойних порід сохне швидше, але має більш низьку теплотворну здатність. Перевірте залишкову вологість за допомогою практичного приладу для вимірювання вологості деревини. Ви можете просто прочитати результат вимірювання на РК-дисплеї, і ви вже будете знати, чи достатньо висохла ваша деревина.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх