Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Відмінності підлог з ламінату або вінілу

Відмінності підлог з ламінату або вінілу

Відмінності підлог з ламінату або вінілу

WOLFCRAFT - Україна | 18.06.2018 655

Ламінат

Ламінат зазвичай набагато дешевше паркету, а також може бути дешевшою альтернативою традиційним килимовим покриттям. Тим не менш, не варто вибирати тут найдешевший варіант, тому що довговічність часто залишає бажати кращого, а через короткий час підлога виглядає «зношеною».

Укладка ламіната та вінілу - популярні проекти DIY, які можуть бути монтовані навіть недосвідченими майстрами своїми руками. З нашими продуктами для всього, що пов'язано з різкою, укладанням і виміром, впровадження стало ще простіше, швидше і безпечніше.

Високоякісні ламінатних підлоги мають зносостійку поверхню і тому можуть без зволікання використовуватися в часто використовуваних приміщеннях. Декоративні шари настільки якісні і продумані, що навіть професіонал навряд чи зможе відрізнити декор зі штучного дерева від поверхні з натурального дерева.

Завдяки простому укладанні без використання клею за допомогою замикачів, ламінат можна легко зняти і знову укласти в іншому місці. Однак для багатьох ремонтних робіт менша товщина деревини (від 7 мм) ламінатної підлоги часто є вирішальною перевагою.

Вінілові планки

Вінілові планки з замикаючою системою є стандартом вже кілька років. Ці пружні підлоги, що складаються або повністю з міцного вінілового матеріалу, або з вінілового шару, який, як і ламінат, наноситься на несучу плиту (зазвичай це деревоволокнистих плит високої щільності, HDF).

Як правило, вони також вкладаються плаваючими, тобто без приклеювання до основи, і при пошкодженні легко замінюються. Еластичний вініл не тільки забезпечує чудовий комфорт при ходьбі, але має дуже хорошу звукоізоляцію.

Крім того, в цей гнучкий матеріал можуть бути включені оманливе реальні і глибоко структуровані копії дерев'яних або кам'яних поверхонь (наприклад, імітація плитки)

 

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх