Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Про фірму

Wolfcraft виготовляє аксесуари для електроінструментів на власних заводах з 1949 року.

Ось уже 70 років бренд wolfcraft гарантує високу якість завдяки власному досвіду виробництва. З 630 співробітниками, власним відділом розробки та загалом 10 500 квадратних метрів виробничих площ. Виробництво відбувається на власних заводах, від сировини до точного інструменту. Такий високий рівень прозорості дозволяє  безперешкодно контролювати та забезпечувати якість нашої продукції.

Заводи в Німеччині та Словаччині спеціалізуються на виробництві металевих компонентів, а також деталей із дерева та пластику. Завдяки цій різноманітній матеріальній компетенції поєднується вертикальне та горизонтальне виробництво на високому рівні. Торгові партнери та кінцеві споживачі однаково виграють від контрольованої якості з одного джерела.

Інтернет-магазин Wolfcraft.kiev.ua - це офіційний інтернет-магазин інструменту та оснастки в Україні, в якому представлена ​​ТІЛЬКИ оригінальна продукція всесвітньо відомого бренду Wolfcraft. У нас тільки оригінальна продукція. Ми гарантуємо якість і справжність товарів, що купуються і маємо всі необхідні документи, що підтверджують оригінальність товару.

Купуючи у нас, Ви захищені від покупки контрафактної продукції і підробок. Ми дорожимо своєю репутацією, а також довірою, повагою клієнтів.

З нами легко і приємно. Wolfcraft.kiev.ua - для тих, хто цінує час і якість!

наверх