Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Виставка InterBuildExpo

Виставка InterBuildExpo

Виставка InterBuildExpo

18.06.2018 1292

20-23 березня в Києві відбудеться міжнародна професійна виставка InterBuildExpo - найважливіша професійна подія в галузі будівництва та архітектури.

Найпрестижніша і авторитетна будівельна виставка в Україні - найважливіша професійна подія в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту, а також головний майданчик для обговорення найбільш гострих питань ведення будівельного бізнесу в Україні. На виставці задаються тенденції галузі і вектори розвитку на цілий рік.

Виставка представляє особливий інтерес для підприємств, які в Україні мають величезний потенціал розвитку. Інструменти і матеріали, представлені на виставці «InterBuildExpo», дають можливість цим компаніям розвиватися і закріпитися на ринку.

Запрошуємо Вас на виставку InterBuildExpo, яка проходить 20-23 березня 2018 у Києві, в Міжнародному Виставковому Центрі (пр.Броварській, 15) .На виставці буде представлений товар вже відомих Вам брендів: Proxxon, Wolfcraft, NWS, а також фірму ELECTROSTAR (www .starmix.de) з торговою маркою STARMIX. Ця фірма є одним з лідерів по виробництву пилососів і виробляє пилососи для багатьох відомих брендів.

 

МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР (МВЦ)

КИЇВ, Броварський ПР-Т, 15

Інші новини розділу

наверх