Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Вимірювальний інструмент

Вимірювальний інструмент

Вимірювальний інструмент

WOLFCRAFT - Україна | 20.06.2018 2301

Рідко можна зустріти серйозне меблеве виробництво, в процесі якого не застосовувалися б вимірювальні інструменти, які в значній мірі спрощують технологію проектування і виготовлення меблів. В принципі, взагалі неможливо виготовити будь - які меблі без якісного вимірювального інструмента. Піклуючись про Ваш комфорт, ми надали на своєму сайті великий каталог продукції, в якому Ви легко зможете підібрати і купити інструмент, який виконує вимірювальні функції. Даний інструмент використовується не тільки при виробництві меблів, але і при установці дверей і інших роботах з деревом.

Область використання вимірювального інструменту досить обширна. Підібрати необхідний інструмент можна, орієнтуючись на конкретні поставлені задачі виконуваних робіт. А просто і зручно можна купити інструмент Wolfcraft Україна, скориставшись каталогом і послугами нашої компанії.

Наприклад, для того щоб витримати ідеально прямий кут застосовуються косинці.

Щоб легко і просто впоратися з таким завданням, можна купити інструмент, який виконає вимірювальні роботи. Зручний, універсальний косинець Combinal Wolfcraft, поєднує в собі безліч різноманітних можливостей: 15˚- вий крок установки, пересувний упор, закріплений 90˚- вий плоский кутник, транспортир і лінійку для вимірювання кутів і прямих ліній. З таким приладом Ви точно і швидко направите дискову пилку або лобзик. А універсальний косинець 280 х 500 мм ідеально підійде для розмітки, вимірювання і креслення, а акуратність роботи на краях забезпечить рухливий стоппер, розташований на тильній стороні інструменту.

Також в даному розділі Ви можете купити інструмент Wolfcraft для достовірного встановлення вертикалі або горизонталі - для цього використовуються різні рівні.

Складні і звичайні лінійки, наприклад, лінійка LINEAL 750 мм Wolfcraft, застосовуються для вимірювання відстаней і креслення в ролі направляючої при розрізі.

Крім цього в даному розділі представлений широкий спектр високоякісного і фірмового вимірювального інструмента для різноманітних задач.

Економте свій час і сили з інструментом від фірми Wolfcraft!

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх