Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Будівництво та ремонт

Сторінка 1 з 2

Монтаж пластикового вікнаМонтаж пластикового вікна

Сьогодні для того, щоб встановити вікна ПВХ, досить звернутися в компанію, спеціалізація якої заснована на виготовленні, продажу та встановлення даних віконних систем. Головне - не допустити помилки, яка дуже часто відбувається замовниками.

WOLFCRAFT - Україна 774
читати статтю
Будиночки з дереваБудиночки з дерева

Сьогодні особливо популярними є будиночки з дерева. Хоча вони самі по собі вже є привабливими, широкий асортимент різноманітних оздоблювальних матеріалів, про які раніше можна було тільки мріяти, дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

WOLFCRAFT - Україна 713
читати статтю
Оздоблення стін гіпсокартономОздоблення стін гіпсокартоном

Гіпсокартонні плити ідеально підходять для подальшого фарбування або обклеювання шпалерами. Монтаж таких плит цілком під силу здійснити без залучення послуг фахівців. 

WOLFCRAFT - Україна 692
читати статтю
Поради з укладання лінолеуму: важливі аспектиПоради з укладання лінолеуму: важливі аспекти

Найважливіше - це підготовка самої підлоги, особливо, якщо лінолеум, який ви збираєтеся стелити, відносно тонкий. Всі нерівності підстави будуть і кидатися в очі, і зменшувати термін життя лінолеуму.

WOLFCRAFT - Україна 673
читати статтю
Просвердлити отвір в плитціПросвердлити отвір в плитці

У той час як високоякісні промислові алмази точно прорізають найтвердіший камінь по краю пилки, просочена водою губка всередині свердла забезпечує гостро необхідне охолодження. Вихідна вода поглинає тепло від тертя. Це ефективно охолоджує поверхню зрізу і пов'язує пил що утворюється.

WOLFCRAFT - Україна 816
читати статтю
Правильно та зберігайте дроваПравильно та зберігайте дрова

Щоб колоти дрова, вам знадобиться міцний пеньок з твердих порід дерева. В ідеалі він повинен мати діаметр 40 см і висоту не менше 70 см для зручної роботи зі спиною. Для розколу вам знадобиться колючий молоток або сокира. Помістіть колоду на задню частину колоди так, щоб повітряний удар вразив колоду, а не ваші ноги.

WOLFCRAFT - Україна 877
читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх