Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Зенкери і свердла

Зенкери і свердла

Зенкери і свердла

WOLFCRAFT - Україна | 20.06.2018 2231

Ви шукаєте, де купити інструмент? Тоді Вам потрібно до нас! На сайті представлений інструмент Wolfcraft Україна в широкому асортименті. Тут Ви знайдете все необхідне для свердління і зенкування.

Щоб отримати отвір або обробити і рщзсвердлити вже наявне, Вам знадобляться свердла, які представлені у нас в асортименті, всіх модифікацій. Циліндричні свердла 35 mm довжина 53 mm Wolfcraft призначені для отримання наскрізних отворів великого діаметру. Також з їх допомогою можна отримати напівотвір на бічній грані або краї деталі. Циліндричні свердла застосовуються також для випилювання пробок.

Конічне свердло Wolfcraft з двома рівнями різання призначене для свердління дерева, пластика, сталі, в тому числі і нержавіючої, і кольорового металу. Шестигранний хвостовик цього свердла дозволяє швидко змінити інструмент. Дрилі для роботи з цим свердлом повинні мати шестигранний профіль.

Щоб отримати неглибокий точний і чистий отвір, висвердлити сучок, а також просвердлити напівотвір Вам знадобиться центрове свердло для 3467 3477 Wolfcraft, що застосовується також для свердління фанери.

Виходячи з того яку форму має ріжуча частина, свердла ділять на 2 групи - свердла з конічним заточуванням і свердла з подрізачем і центруючим вістрям. Циліндричне свердло 26 mm довжина 53 mm Wolfcraft для висвердлювання отворів під шарніри меблів, відноситься до другої групи і використовується для свердління спрямованого перпендикулярно щодо волокон деревини. Підрізувач призначений для попереднього надрізання волокна, що сприяє формуванню гладкої поверхні отвору.

Дуже зручно застосування комбінованого інструменту. Чорнове свердло з зенкером 5 mm Wolfcraft з трьома ріжучими крайками призначене для роботи з деревом і металом. Застосування цього інструменту значно скорочує час, необхідний для отримання отвору з фаскою і є найоптимальнішим варіантом в плані точності, так як свердло, виступаючи напрямних елементом для зенкера, забезпечує краще збіг осей.

Для роботи з деревом, фанерою, ДСП і ДВП ми пропонуємо свердло по дереву з упором обмеження глибини Wolfcraft всіх діаметрів. Також в каталозі представлені свердла для роботи з каменем і бетоном.

Для якісного виконання робіт Вам потрібно всього лише купити інструмент Україна Wolfcraft, виготовлений з високоякісної сталі.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх