Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Монтаж пластикового вікна

Монтаж пластикового вікна

Монтаж пластикового вікна

WOLFCRAFT - Україна | 24.01.2021 774

Зараз рідко у кого немає пластикових вікон. Їх переваги незаперечні: зниження рівня шумів в квартирах і будинках, забезпечення додаткової теплоізоляції, простота в догляді за конструкцією, несхильність вицвітання і вигорання.

Сьогодні для того, щоб встановити вікна ПВХ, досить звернутися в компанію, спеціалізація якої заснована на виготовленні, продажу та встановлення даних віконних систем. Головне - не допустити помилки, яка дуже часто відбувається замовниками.

При вивченні можливих варіантів споживачі порівнюють вартість послуг, що надаються в різних фірмах, намагаються проаналізувати, яка профільна система найкраща, визначаються з формою конструкції і її колірним рішенням. При цьому клієнтами забувається важливе питання, яке стосується монтажу пластикових вікон. З цим завданням на високому рівні професіоналізму можуть впоратися фахівці різних компаній.

Не варто намагатися заощадити на установці віконних блоків, так як від якості і точності монтажу залежить, довгострокової чи буде експлуатація вікон.

Особливості установки і монтажу

Даний вид роботи можна довірити тільки висококваліфікованим фахівцям. Установка і монтаж пластикових вікон не мають обмежень будь-якого виду, крім проведення робіт при мінусових температурах (нижче мінус десять градусів). Багатьом процес установки здасться простим, але насправді це не так, адже при спробі провести монтажні роботи самостійно можна допустити такі помилки:

  1. неправильне виконання підгонки окремих елементів;
  2. можливе порушення герметичності системи;
  3. перекіс вікна відносно горизонту;
  4. позбавлення споживача права на гарантійне обслуговування вікон ПВХ.

Монтаж пластикових вікон повинен в обов'язковому порядку включати в себе роботи по гідро- і пароізоляції віконної рами зсередини приміщення. Правильно виконуваний монтаж увазі належний захист монтажних швів зовні від різноманітних кліматичних змін, зокрема, від випромінювань ультрафіолету, температурних перепадів і всіх видів опадів. Це завдання вирішується за допомогою спеціальної ущільнювальної стрічки, яка має властивість до паропроникності і саморозширення.

При виконанні монтажних робіт майстрами-професіоналами це не займає багато часу. Безпосередньо на установку окремого вікна йде не більше 40 хвилин, що дозволяє виробляти монтаж віконних систем в разі необхідності, навіть в зимовий час.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх