Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Оздоблення стін гіпсокартоном

Оздоблення стін гіпсокартоном

Оздоблення стін гіпсокартоном

WOLFCRAFT - Україна | 17.12.2020 691

Гіпсокартонні плити ідеально підходять для подальшого фарбування або обклеювання шпалерами. Монтаж таких плит цілком під силу здійснити без залучення послуг фахівців. Якщо задуманий ремонт нових квартир або ж потрібна переробка в старих - цей матеріал буде дуже корисний.

Для оздоблення стін гіпсокартоном необхідний наступний максимальний набір інструментів і матеріалів: профілі з металу UD і CD і кріплення «краб» або дошки і рейки - для створення каркаса на стінах для кріплення гіпсокартонних плит, саморізи для профілів і для гіпсокартону, ножівка з дрібним зубом - для розпилювання гіпсокартонних плит, рівень, шпаклівка.

Стіни приміщення необхідно розмітити під місця розташування гіпсокартонних плит. Залежно від типу стін і їх рівності потрібно визначитися, чи потрібно споруджувати каркас.

Якщо стіни рівні, без істотних перепадів, можна вдатися до найпростішого способу монтажу гіпсокартонних плит - їх приклеювання на стіни. Для цього використовується спеціальна суміш з гіпсу і клею, яка наноситься на стіни окремими горбками, а в місцях примикання кутів і країв плити - суцільними смугами. Після цього до стіни приживається гіпсокартонна плита.

Гіпсокартонні плити приставляються до каркасу і кріпляться за допомогою саморізів по гіпсокартону. Капелюшки саморезів не повинні стирчати з плит або бути посаджені занадто глибоко. Необхідні фрагменти гіпсокартону відрізаються або ножівкою, або відколюються по попередньо нанесеному по плиті поглибленню.

Після монтажу плит всі стики потрібно поклеїти стрічкою-серпянкой, потім закрити шпаклівкою. Зашпаклювати потрібно також місця установки саморізів. Після висихання шпаклівки її потрібно розрівняти наждачним папером. Все, стіни готові до фарбування або поклейки шпалерами.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх