Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Просвердлити отвір в плитці

Просвердлити отвір в плитці

Просвердлити отвір в плитці

WOLFCRAFT - Україна | 23.11.2020 818

Точне свердління найтвердішої плитки алмазною коронкою

 Кільцеві пили з вбудованим водяним охолодженням.  У той час як високоякісні промислові алмази точно прорізають найтвердіший камінь по краю пилки, просочена водою губка всередині свердла забезпечує гостро необхідне охолодження. Вихідна вода поглинає тепло від тертя. Це ефективно охолоджує поверхню зрізу і пов'язує пил що утворюється.

WOLFCRAFT розробив високоякісну алмазну кільцеву пилу з вбудованим водяним охолодженням для акумуляторних викруток, щоб ви могли створювати чіткі і точні отвори для сантехнічних приладів, отворів для розеток, водостоків, ліній радіатора, отворів на підлозі і водопровідних з'єднань через тверду плитку.

Він дозволяє точно розпилювати саму тверду плитку за допомогою акумуляторного шуруповерта, який в іншому випадку можна просвердлити тільки професійними інструментами, і доступний в діаметрах Ø 18 - 83 мм.

Переваги алмазних кільцевих пив з вбудованим водяним охолодженням

Мінімальний ризик ковзання під час свердління. Завдяки злегка виступаючиму центральному свердлу HM, кільцева пила може точно позиціонуватися і не рухатися під час свердління. Тільки після того, як окружність увійде в плитку на кілька міліметрів, ви знімаєте центральне свердло і продовжуєте свердління без нього.

Вбудоване водяне охолодження. Щоб охолодити алмазну крихту в процесі свердління, прикладену губку занурюють у воду і потім вставляють в кільцеву пилу. Додаткового резервуару для води не потрібно.

Низьке пилоутворення. Завдяки вбудованому водяному охолодженню утворюється пил затримується в стовбурі свердловини.

Свердління плитки за 6 кроків

1. Просвердліть направляючий отвір. Напрямний отвір попередньо розмічається і просвердлюється центральним свердлом.

2. Губка для охолодження. Повністю занурте прикладену губку в воду і вставте її назад в кільцеву пилу. Це означає, що матеріал постійно охолоджується і захищається.

3. Перше натискання. Перше свердління плитки для центрування. Відцентруйте обмежувач глибини свердління. Переконайтеся, що кільцева пила розташована під прямим кутом.

4. Зніміть центровочне свердло. Потім зніміть центральне свердло.

5. Продовжуйте різання. Помістіть кільцеву пилу в існуючі контури першого пропила і продовжуйте свердління. Переконайтеся, що під час процесу утворюється досить води для охолодження.

6. Чистий результат. Видаліть матеріал що відшарувався, а потім очистіть плитку. Завдяки кільцевої пилки «Кераміка» ви отримаєте ідеальний різ.

Скільки отворів можна просвердлити алмазною коронкою? Це зовсім інша справа, і, на жаль, дати спільну відповідь на це питання неможливо. Кількість отворів залежить від різних чинників: матеріалу, верстата, діаметра кільцевої пилки, швидкості обертання і робочого тиску.

При внутрішніх випробуваннях по забезпеченню якості на випробувальних машинах для сертифікації TÜV кільцеві пили на wolfcraft повинні витримувати не менше 20 отворів в гранітній плитці

Коли потрібно знімати центровочне свердло під час свердління? Центральне свердло використовується для свердління в плитці, щоб кільцева пилка точно виконала отвір в плитці і не подряпала її. Центровочне свердло знімається з кільцевої пилки для подальшого свердління, або коли перші канавки діаметра на плитці можна використовувати для подальшого направлення, або коли обмежувач глибини центрального свердла стосується плитки.

У яких матеріалах можна свердлити? Ви можете просвердлити всі тверді матеріали, які використовуються в якості підлогової або настінної плитки при укладанні плитки - наприклад, граніт, мармур, керамограніт або кераміка.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх