Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Повний вініл або вініл?

Повний вініл або вініл?

Повний вініл або вініл?

WOLFCRAFT - Україна | 13.11.2020 708

Полний вініл

Повні вінілові підлоги доступні в вигляді самоклеючих пластин товщиною від 2 мм і тому ідеально підходять для ремонтних робіт, коли можлива лише невелика конструкція підлоги.

Однак поверхня повинна бути повністю рівною. Пізніше на гнучких пластинах  проявляться нерівності.

На відміну від холодної вінілової підлоги, з повністю вінілового покриття не тільки значно тепліше, але і міцніше, якщо щось впаде на підлогу.

Пол з повністю вінілового покриття ідеально підходить для вологих приміщень, таких як кухня або ванна, оскільки цей матеріал повністю водонепроникний і не розбухає.

Укладка ламіната та вінілу - популярні проекти DIY, які можуть бути монтовані навіть недосвідченими майстрами своїми руками. З нашими продуктами для всього, що пов'язано з різкою, укладанням і виміром, впровадження стало ще простіше, швидше і безпечніше.

Вініл

Вінілові підлоги з основою з HDF зазвичай доступні товщиною від 6 мм. Ці підлоги компенсують незначні нерівності, тому їх можна без проблем укладати на існуючі поли. HDF підлоги, як правило, не підходять для укладання у вологих приміщеннях, так як вони можуть набухати в стиках при проникненні води.

Невеликий недолік: підлога з вінілових дощок зазвичай дорожче ламінату. З іншого боку, вінілова підлога більш міцна, безшумна і проста у догляді.

Ідеальна підлога для сімей з дітьми і домашніми тваринами. Вінілові підлоги з низьким рівнем викидів і алергії ідеально підходять навіть для людей, які страждають алергією.

Вінілові планки

Вінілові планки з замикаючою системою є стандартом вже кілька років. Ці пружні пластини, що складаються або повністю з міцного вінілового матеріалу, або з вінілового шару, який, як і ламінат, наноситься на несучу плиту (зазвичай це деревоволокнисті плити високої щільності, HDF).

Як правило, вони також вкладаються плаваючими, тобто без приклеювання до основи, і при пошкодженні легко замінюються. Еластичний вініл не тільки забезпечує чудовий комфорт при ходьбі, але і має дуже хорошу звукоізоляцію.

Крім того, в цей гнучкий матеріал можуть бути включені оманливі реальні і глибоко структуровані копії дерев'яних або кам'яних поверхонь (наприклад, імітація плитки).

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх