Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
  • info@wolfcraft.kiev.ua
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Укладання ламінату: Підготовка, корисна інформація

Укладання ламінату: Підготовка, корисна інформація

Укладання ламінату: Підготовка, корисна інформація

WOLFCRAFT - Україна | 13.11.2020 772

Плаваюча установка

Як правило, ламінатні підлоги просто укладають «в повітрі» на чорнову підлогу. Це означає: пол не приклеєний і не прикріплений до чорнової підлоги. Підлога з ламінату вимагає досить місця по відношенню до оточуючих стін, щоб він міг розширюватися при коливаннях температури і вологості. Якщо цього місця не буде, підлога буде здійматися.

Тому важливо, щоб полові пластини знаходилися на відстані не менше 10 мм від стіни. Пізніше цей зазор знову повністю закривається плінтусом. 

Укладка ламіната та вінілу - популярні проекти DIY, які можуть бути монтовані навіть недосвідченими майстрами своїми руками. З нашими продуктами для всього, що пов'язано з різкою, укладанням і виміром, впровадження стало ще простіше, швидше і безпечніше.

Попередня обробка основи

Попередня обробка основи також грає важливу роль. Якщо підлогу слід укладати прямо на стяжку, необхідно використовувати спеціальну поліетиленову плівку в якості пароізоляції від вологи. У новобудовах рекомендується заздалегідь перевірити залишкову вологість бетонної підлоги. Також слід вирівняти нерівності підстави більше 3-4 мм на метр довжини за допомогою невілюючої шпаклівки. Ні в якому разі не можна класти дерев'яну підлогу прямо на килимове покриття.

Звукоізоляція від удару

Коли справа доходить до гарної звукоізоляції від кроків, роздрібні продавці пропонують безліч складних продуктів, які не тільки забезпечують високий рівень звукоізоляції, але також можуть компенсувати нерівності землі. Використання звукоізоляції від ударного шуму дуже важливо і повинно бути адаптоване до існуючого грунту. Наприклад, популярний 2-міліметровий ударний звук з пінопласту не підходить для установки на теплу підлогу.

Залежно від поверхні, торгівля пропонує широкий вибір систем проти ударного шуму. Найчастіше використовуються гофрований картон і спеціальний пінопласт товщиною близько 2 мм. Але може стати в нагоді і екологічна ізоляція з товченої пробки або повсті. Порадьтеся з продавцями і запитайте, що рекомендує виробник підлогових покриттів. Часто ці компанії пропонують гарячу лінію, яка при необхідності дає вам технічні консультації.

Ламінат з вбудованою ізоляцією від ударного шуму.

Продавці пропонують широкий вибір підлог з вбудованою ізоляцією від ударного шуму. До тильної сторони плиток приклеюється відповідний звуковбирний шар у вигляді поролону або повсті.

Це позбавляє вас від необхідності розгортати ізоляцію, але ви більше не так гнучкі в її виборі. Тому вам слід приймати рішення в індивідуальному порядку і при необхідності звертатися за професійною консультацією.

Розкатати ізоляцію від ударного шуму

Розкатати або викласти ізоляцію від ударного шуму - дитяча гра. Просто слідкуйте, щоб розгорнуті смужки не перекривали один одного. Тому стикові з'єднання листів бажано закріпити скотчем. Так що ви можете бути впевнені, що смуги не ковзають одна за іншою.

Ми рекомендуємо розгортати ізоляцію від ударного шуму в тому ж напрямку, що і укладання. Це має ту перевагу, що вам потрібно спочатку розгорнути тільки одну смугу, а потім укласти на неї кілька рядів дощок. Якщо ви розгорнете звукоізоляцію під прямим кутом до напрямку укладання, вам доведеться обходити звукоізоляцію кожним додатковим рядом, що ви можете пошкодити в процесі.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх